HGV Nedir

 • hgv güvenli alım miktarı nedir

  Güvenli Alım Miktarı Nedir?

  Her hissenin alım-satımlardan kaynaklı oluşan belirli bir hacmi vardır. Hisselerin bu hacimlerine göre bazı alımlar hissenin tahtasında dikkat çekebilir. Bu tarz durumlarda yatırımcıyı korumak adına hacme göre HGV programında bir hesaplama yapılır. Ortaya çıkan bu rakam “Güvenli Alım Miktarı” olarak…

  Devamını Oku »
 • hgv grafik analizi bakar mı

  HGV programında grafik bilmek gerekir mi?

  Grafik üzerindeki çizimlerin kim çizerse çizsin sonuçta özneldir. Kişinin bilgi birikimi ne olursa olsun görecelidir. Bu yüzden HGV fiyat hareketlerinin matematik hesabına dayanır ve nesneldir.  

  Devamını Oku »
 • hgv haftalık izleme listesi nedir

  “Haftalık İzleme Listesi” nedir?

  HGV Algoritma programı Cuma günleri seans kapanışında hisse taraması yapar. Potansiyel gördüğü hisseleri ayırır. Bu öne çıkan hisselerin verilerini hazırlar ve bu hisseleri orta vade diyebileceğimiz 4 hafta boyunca boyunca takip eder.

  Devamını Oku »
 • hgv günlük izleme listesi nedir

  “Günlük İzleme Listesi” nedir?

  HGV Algoritma programı her gün hisse taraması yapar. Potansiyel gördüğü hisseleri ayırır. Bu öne çıkan hisselerin verilerini hazırlar ve bu hisseleri 5 gün boyunca takip eder.

  Devamını Oku »
 • hgv dirençlerindeki fark nedir

  HGV “Beklenti direnci” mi önemli “Ana direnç” mi?

  “HGV BEKLENTİ DİRENCİ” başarı üzerinden hesaplandığı için öncelikli dirençtir. “HGV ANA DİRENÇ” ise hem başarılı hem de başarısız işlemleri hesapladığı için daha ortalama bir rakamdır. Dolayısıyla biri diğerine göre daha iyidir denemez.

  Devamını Oku »
 • hgv beklenti direnci ne demektir.

  “HGV beklenti direnci” ne demektir?

  Hissenin geçmişteki başarı performansı algoritma tarafından hesaplanır.Bu hesaplama sonrası hissenin bir sonraki hareketinde oluşabilecek en doğru fiyat belirlenir. Bu hesaplama sonrası ortaya çıkan değer “HGV BEKLENTİ DİRENCİ” olarak adlandırılır.

  Devamını Oku »
 • hgv ana direnç ne demektir

  “HGV ana direnç” ne demektir?

  Hissenin geçmişten bugüne kadarki bütün fiyat hareketlerinin algoritmik olarak hesaplanıp hissenin zorlandığı direncin belirlendiği ana fiyattır.

  Devamını Oku »
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı